پیام مدیر عامل :

 

به نمایندگی از هیئت مدیره ، از ارائه شرکت متین الکترونیک خوشحالم هستم . در طی 16 سال گذشته ،متین الکترونیک شهرت خود را در کیفیت خدمات ، محصولات و پروژه های خود ایجاد کرده است. کلید اصلی در ایجاد این حسن نیت بسیاری از متخصصان اختصاصی ما ، متعهد به دیدار و فراتر از انتظارات مشتری هستند. بنابراین این یک دستاورد تیمی است که ما می توانیم در مقام خود به عنوان پیمانکار عمومی پیشرو برای پروژه های الکترونیکی و اشعه ایکس در ایران سریعتر عمل کنیم.

مهم نیست که کجا پروژه ها را اجرا می کنیم ، ایمنی کارکنان و پیمانکاران فرعی ما همیشه برای ما اولویت است. ما به سوابق ایمنی کلاس جهانی بسیار افتخار می کنیم و بسیار خوشحال می شویم که مشتریان و ارگان های دولتی نیز این عملکرد را تشخیص می دهند.ما یک نگرش “تحمل صفر” نسبت به حوادث ایمنی داریم و دائماً در تلاش هستیم تا “نوار را بلند کنیم” و راه هایی برای بهبود خود پیدا کنیم.

ما به طور فزاینده ای قادر به تمرکز روی انجام کارهایی هستیم که به بهترین نحو انجام می دهیم. با خیال راحت تجهیزات ، امکانات و خدماتی مقرون به صرفه و از نظر فنی ارائه می دهیم که انتظارات مشتری ما را برآورده می کند یا فراتر از آن است. ما با چالش های مدیریت بازار، پرنشاط، با افزودن ظرفیت هوشمندانه و با استفاده از بهترين گروه ما شبکه ای از منابع انسانی ماهر بود.

چشم انداز ما تبدیل به یک پیمانکار مستقل EP عمومی در بخش الکترونیکی است.این امر مستلزم بررسی دقیق تنظیمات و تغییرات موجود در سطح مختلف است.سرانجام ، متین الکترونیک باید تلاشهای خود را برای جذب و حفظ استعدادهای برتر افزایش دهد و از خدمات مشاوران بین المللی برای کمک به مرحله انتقال استفاده کند. من در نهايت احترام به تيم ما، يعني حدود 100 نفر را كه مستعد براي رشد، ممنوعيت كار خدمت به مشتريان و تحويل به سهامداران است.بنابراین ، من می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از همه کارکنان زحمتکش ، گذشته و حال ، بخاطر فداکاری و آمادگی آنها برای پذیرش چالش های جدید و همچنین مشتریان ، سهامداران و شرکای بسیاری در بازار داخلی و بین المللی حمایت و همکاری آنها را تشکر کنم.و همکاری برای ما ارزشمند باقی می ماند.

 

علی عباسی
رییس هیئت مدیره

[gravityform id=”12″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]