اتوماسیون هوشمند و سیستم امنیتی کامفورت با کاربری آسان و مقرون به صرفه سیستمی کامل و قابل اعتماد با تکنولوژی روز دنیا میباشد.این کنترلرها با پردازنده قدرتمند قابلیت  ارتباط با پروتکل های استاندارد مختلف از  جمله: KNX,Modbus,C-Bus,VELBUS را دارا می‌باشد.

کامفورت به تمام زیر مجموعه های سیستم و سنسورهایی که از نظر منطقی با هم ارتباط دارند متصل شده و از طریق یک زبان برنامه نویسی جامع فرآیند را پیاده سازی می کند این زبان برنامه نویسی پاسخگوی همه نیازهای مشتریان می‌‌‌ ‌باشد.همچنین می توان با برنامه های رایگان اندروید و ios کنترل کامفورت را بدست بگیرید.

اپلیکیشن کامفورت امکان کنترل و نظارت تمام تجهیزات روشنایی، سرمایش، گرمایش و دیگرتجهیزات را از هرکجای جهان در اختیار کاربر قرار می دهد.اتوماسیون کامفورت خیلی بیشتر از یک کنترل از راه دور ساده است بدین معنی که شما با این سیستم سناریوهای مختلفی را برای سیستم های روشنایی و سایر تجهیزات می توانید برنامه ریزی نمایید. همچنین موقعیت تمام هشدارها،سنسورها، پرده ها و مقدار دقیق دما را از راه دور مشاهده و کنترل نمایید.

CM9000-ULT

کنترلر ULT  جهت استفاده در کاربردهای اتوماسیون ساختمان و سیستم های هشدارمناسب می باشد. این کنترلر دارای 8 ورودی و 8 خروجی برنامه پذیر قابل توسعه تا 216 ورودی و 216 خروجی برنامه پذیر و مجهز به سیستم تلفن کننده می باشد.

امکان لاجیک نویسی با توابع شرطی (IF,THEN,ELSE) ، سیستم اینترکام داخلی ، منوی راهنمای صوتی ،ارتباط با تجهیزات پروتکل های KNX  و MODBUS از دیگر امکانات این کنترلر می باشند.

LGX01

کنترلر LGX  یک PLC  جهت کاربرد های صنعتی و تهویه مطبوع با 8 ورودی و خروجی دیجیتال قابل توسعه می باشد.تمایز آن با دیگر PLC  های صنعتی توانایی آن در برقراری ارتباط با سیستم های هوشمند ساختمان مانند تجهیزات پروتکلهای  KNX CBUS,MODBUS,  و  دیگر پروتکل های دیگر ساختمان می باشد.

UCM/Logic

خصوصیات کنترلرLOGIC مشابه LGX  بوده که با این تفاوت که کنترلر فاقد ورودی و خروجی ON BOARD  می باشد.

KNX/Logic

کنترلر KNX  محصولی با توانایی ارتباط همزمان  تجهیزات KNX و ماژول های توسعه سایتک می باشد.

CM9001-EMS

EMS تجهیزی توانمند جهت استفاده در سیستم های مانیتورینگ با قابلیت شماره گیری و ارسال پیامک و همچنین دارای ورودی و خروجی های قابل برنامه ریزی و قابل توسعه می باشد

این کنترلر توانایی ارتباط با بسیاری از پروتکل های جانبی از طریق کارت های  ارتباط خارجی را دارا بوده و برای مانیتورینگ شرایط محیطی مانند دما ، رطوبت ،نشت آب و … را تجهیزی ایده ال می باشد .

این کنترلر مناسب کاربری  در فضاهای مانند اتاق سرور ، مراکز داده ها،انبارها،مراکز مخابراتی ، سرخانه های صنعتی  می باشد.